facebook icon

youtube icon

google icon

Wikipedia logo

 

 

 

 

orgona

Nem csak településünkön, de az egész országban másként indult a május, mint ahogy azt terveztük és szerettük volna. Mindannyiunk érdeke, hogy a szabályokat betartva és fegyelmezetten viseljük a jelenlegi helyzetet. Nyírbogdányban a jelenlegi információk szerint fertőzött személy nincs!

A kormány döntései értelmében május 04-től a kijárási korlátozások enyhítésére, új szabályok bevezetésére kerül sor.

A 65. életévüket betöltöttekre vonatkozó vásárlási időkorlátok megmaradnak. Mindenkire vonatkozó szabály, hogy a tömegközlekedési eszközökön és az üzletekben az arcot eltakaró maszk, sál vagy kendő használata kötelező! A héten az Önkormányzat által kiosztott maszkok segíthetik e szabály betartását.

Továbbra is érvényes ajánlás leginkább az idősebbekre vonatkozóan, hogy aki teheti maradjon otthon.  Van, ami nem változik és nem változhat! Május első vasárnapja Anyák napja! Ebből az alkalomból Nyírbogdány Község Önkormányzata nevében tisztelettel és szeretettel köszöntöm az Édesanyákat!
Vigyázzunk magunkra, vigyázzunk egymásra!

Lisovszki Tamás
polgármester

Cikkek

Kormányablak nyitvatartás

kormanyablak nyitvatartas

Lomtalanítási információ

Lomtalanitas

Motoros bemutató

motorok

Az elmúlt napokban egy összehasonlító motoros bemutatót látott vendégségbe településünk. A színvonalas bemutató forgatásához Nyirbogdany virágos főtere szolgált hátteréül.

Bővebben ...
Információ

Tisztelt Nyírbogdányiak!

2020. július 1. napján (szerdán) zárva lesznek az egészségügyi szolgáltatók és a Polgármesteri Hivatal!

Születésnapi köszöntés

szuletesnap

Az elmúlt napokban töltötte be 90. életévét Toldy Zoltánné, Irénke néni a Sion Idősek Otthonában, az előírt szabályok betartása mellett köszöntötte az ünnepeltet Lisovszki Tamás Nyírbogdány Község Polgármestere. Az Orbán Viktor miniszterelnök gratulációját tartalmazó Emléklap mellé az Önkormányzat virágcsokorral és ajándékkosárral kedveskedett Toldy Zoltánnénak!

Boldog Születésnapot és jó egészséget kívánunk Irénke néni!

furott kut tajekoztatas

koronavirus

Nyertes pályázatok

sz2020

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Hirdetmények

Önkormányzati választások 2019

választási.embléma

Időjárás

Booked
°
°
°
Nyirbogdany
,
7 napos előrejelzés

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató