csaladsegito allas og

NYÍRBOGDÁNY KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA

pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

CSALÁDSEGÍTŐ

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvény, és a 15/1998. (IV.30.) NM rendeletben, valamint a szociális igazgatásról és szociális ellátásokról szóló 1993. évi III. törvényben meghatározott családsegítői feladatok ellátása. Egyének, családok, gyermekek rendszerszemléletű gondozása. A szociális munka módszereivel, eszközeivel segíti a hozzáfordulót életvitele javításában, problémáinak megoldásában. Veszélyeztetettség megelőzése, felismerése; adekvát kezelése. A munkájához előírt adminisztráció vezetése.

Betöltendő állás szakmacsoportja: szociális és gyámügy

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Nyírbogdány

Feltételek, előnyök

Pályázati feltételek

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság
  • Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés: Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Szociális munka és tanácsadás, Gyermek- és ifjúságvédelem, 15/1998. (IV.30.) NM rendelet 2. számú melléklet II. rész I/1. pontja szerint előírt képesítés.

Egyéb pályázati feltétel meghatározása: Szakmai tapasztalat: 0-2 év

Járművezetői engedély kategória: B

Pályázat elbírálása során előnyt jelent

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  • motivációs levél
  • fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
  • adatkezelési nyilatkozat
  • A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.08.10. 16:00

A pályázat elbírálásának módja: A határidőben, tartalmi és formai szempontból hiánytalan pályázatot benyújtók közül, személyes meghallgatást követően a polgármester a jegyzővel közösen választ a jelentkezők közül.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023.08.17. 16:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.nyirbogdany.hu

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.08.21.

Publikálás tervezett időpontja: 2023.07.21.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.

Választás 2024

NVI hirdetmeny 2024

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

MFP

Nyertes pályázatok

Családbarát munkahely lett Önkormányzatunk

Tanúsítvány családbarát hely

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

booked.net

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu