Menu

2020-ban azzal a feltett szándékkal hoztuk létre a Kaleidoszkópot, hogy a községünkben érdemben foglalkozzuk a hátrányos helyzetből induló gyermekek fejlesztésével. Segítséget nyújtsunk adminisztratív ügyek intézésében azoknak, akiknek ez nehézséget okoz. Fontosnak tartjuk a közösségépítést, hogy segítsük egymást és egy olyan biztos pontot tartsunk fenn, ahová minden falubeli bizalommal fordulhat, és érezhesse, hogy nincs egyedül.

Községünkben megtartott rendezvényeken igyekszünk valamilyen formában mindig képviseltetni magunkat, évente több alkalommal saját programokat is szervezünk, például a bababörzéket és kézműves alkalmakat, amiknek a praktikus, kellemes időtöltés mellett nem titkolt célja a közösségépítés.

Fordulj hozzánk bizalommal:

  • ha segítségre van szükséged hivatalos ügyek intézésében,
  • ha úgy érzed, hogy gyermekednek több fejlesztésre van szüksége, mint amit jelenleg kap,
  • ha egyedül érzed magad a gondokkal és támogatásra van szükséged a megoldásukhoz.

Kapcsolattartó:
Márkusné Nagy Éva
Tel.: 06707730990
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Választás 2024

NVI hirdetmeny 2024

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

MFP

Nyertes pályázatok

Családbarát munkahely lett Önkormányzatunk

 Csaladbarat hely logo

Tanúsítvány családbarát hely

 

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

booked.net

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató